MISCELLANEOUS / Toys / Toys 16338472

nr 1633 8472

TOYS

3 pcs, wood. Length: 28-35, wear, damages.

3 delar, trä. Längd: 28-35 cm

Condition: slitage, skador

400

SEK 100

Monday July 29 2024
at 20:54:40

26/7 13:45:38 1      Vinnande bud